
Vedetele românești plecate în străinătate care s-au întors acasă în 2026
Vedetele românești plecate în străinătate care s-au întors acasă în 2026 includ pe Horia Brenciu, revenit în martie, și pe Marian Godină, întors în aprilie după participarea la „Survivor România” 2026. Acești artiști se numără printre personalitățile românești care au revenit în țară anul acesta.










